Narçiçeği Kız Öğrenci Yurdu


EN EKONOMİK FİYATA EN İYİ HİZMET

 

     Sıfır problemli ve artarak devam eden hizmet kalitesi ile mutlu bir eğitim öğretim yılı geçirmek istiyorsanız dogru adrestesiniz. Çocuklarımızın mutluluğunu amaçlayan yurdumuz, çocuklarımızın her türlü istek ve şikayetlerini hemen dikkate almaktadır.
     Yurdumuz M.E.B.'na bağlı özel yurttur. Amacımız çocuklarımıza kabalıklardan uzak mutlu bir öğrenim yılı yaşatmaktır. Yurdumuz modern binasında öğrencilerine en iyi hizmeti vermektedir. Konumu itibari ile Terzioğlu Kampüsü ’ne en yakın yurttur. Anafartalar Kampüsü’ ne de tek otobüs ile ulaşım sağlanmaktadır.
     Yurdumuz bir aile işletmesidir. Işletmecisi emekli öğretmen olup, çalışanların hepsi eğitimini tamamlamış kişilerdir.
     Nar Çiçeği Kız Öğrenci Yurdumuzun bulunduğu yer; Çanakkale Kepez girişinde, Kolin Hotel'in bitişiğinde, Güzel Sanatlar Lisesi karşısında, Terzioğlu Kampüsü ’nün karşısındadır. Kipa alışveriş merkezine 200 mt uzaklıktadır. Yurdumuz 2003 - 2004 eğitim öğretim yılında açılmış olup yeni bir binadır.
     Yurdumuz deprem yönetmeliğine uygun olarak, yurt amaçlı yapılmış olup deniz manzaralı, kaloriferli ve tüm odaları ısı yalıtımlıdır. Her odada banyo, wc ve balkon vardır. Ayrıca öğrencilerimizin ortaklaşa kullandıkları tv ve etüt salonlarımız vardır.
     Odalarımız 1 , 2, 3 kişiliktir. Oda fiyatlarımız odaların büyüklüğüne ve bulunduğu kata göre değişmektedir.

2 Kişilik Oda Fiyatlarımız yıllık 4980 TL ile 5760 TL arasında değişmektedir.

3 Kişilik Oda Fiyatlarımız yıllık 4800 TL ile 5220 TL arasında değişmektedir.


YURDUMUZUN; HİC BİR VAKIF,DERNEK,CEMAAT VE SİYASİ İDEOLOJİLERLE İLİŞKİSİ YOKTUR

  Önemli Sayfalar                                                    İletişim Bilgileri